Facebook
CZ testing institute

Rozvohor s novým kolegou Hynkem Hanzelkou, DiS.

Hynku, proč jsi se rozhodl pracovat ve společnosti CZ testing institute s.r.o.?

Po vystudování Vyšší odborné školy obor strojírenství v Kopřivnici jsem hledal práci která by mě jednoduše bavila. Tady jsem začínal, a i když jsem poté zkusil dělat něco jiného, stejně jsem se vrátil – jsem tady taková „staro-nová tvář“.

Co tedy přesně tě ve zkušební laboratoři baví a naplňuje?

Je to taková různorodá práce. Není to jako sedět u pásu a dělat monotónně to samé každý den. Pořád řešíme zajímavé věci, navíc je tady výborný kolektiv a přátelská atmosféra.

Jaké jsou tvoje koníčky?

Mimo práci ve zkušení laboratoři, jsem zapálený do truhlářství. Takže vše, co souvisí s výrobou nábytku je mým koníčkem. Dále se učím španělsky, tento jazyk se mi hodně líbí.

Kde se vidíš za pět let?

Samozřejmě, že tady ve společnosti CZ Testing institute s.r.o.. O dovolené bych se rád podíval do latinské Ameriky a vyzkoušel si tu svoji španělštinu.

Přejeme, ať se ti všechny plány vydaří a děkujeme za rozhovor.

Jsme akreditovanou laboratoří specializující se na zkoušky požární bezpečnosti drážních vozidel a hromadných dopravních prostředků dle požadavků normy EN 45545-2. Provádíme komplexní hodnocení vlastností materiálů a jejich vhodnosti pro použití v dopravní technice.

                       


CZ testing institute s.r.o.

IČ: 052 22 851
DIČ: CZ052 22 851

 

OR na KS Ostrava oddíl C, vložka 66683

cztesting@cztesting.cz
www.cztesting.cz

 


Provozovna/Doručovací adresa:
Sokolovská 637/31
741 01 Nový Jičín

tel: +420 730 542 611