Facebook
CZ testing institute

Hovory z Komory

V podcastu odhalujeme detaily o procesu testování dopravních prostředků. Posluchači se mohou těšit na hluboký vhled do toho, jak se tyto testy provádějí, jaké technologie se používají a jaká kritéria musí být splněna, aby byly dopravní prostředky považovány za bezpečné a spolehlivé.

Kromě toho se podíváme na budoucnost dopravy. Daniel Kudláček se podělil o názory na nadcházející trendy a technologie, které změní způsob, jakým se pohybujeme.

A to není všechno. V našem rozhovoru jsme se také zaměřili na budování a udržování vztahů, což je klíčový aspekt každé úspěšné konference. Diskutovali jsme o tom, jak konferenci FT Safety využít nejen k získání nejnovějších informací a poznatků v oblasti bezpečnosti, ale také k navazování cenných profesních kontaktů a budování silných partnerství.

Poslechněte si náš podcast a získejte cenné informace a inspiraci, které vám pomohou lépe porozumět světu dopravy a bezpečnosti. Nechte se inspirovat odborníky a připravte se na budoucnost, která je plná inovací a nových příležitostí.

https://www.youtube.com/watch?v=0M3UEYGnrLI

 

Jsme akreditovanou laboratoří specializující se na zkoušky požární bezpečnosti drážních vozidel a hromadných dopravních prostředků dle požadavků normy EN 45545-2. Provádíme komplexní hodnocení vlastností materiálů a jejich vhodnosti pro použití v dopravní technice.

                       


CZ testing institute s.r.o.

IČ: 052 22 851
DIČ: CZ052 22 851

 

OR na KS Ostrava oddíl C, vložka 66683

cztesting@cztesting.cz
www.cztesting.cz

 


Provozovna/Doručovací adresa:
Sokolovská 637/31
741 01 Nový Jičín

tel: +420 730 542 611