O nás

21. 3. 2017

Naše historie a zkušenosti

CZ testing institute s.r.o. je akreditovanou Zkušební laboratoří podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005.

Jsme tým profesionálů, kteří pracují a pohybují se v oblasti zkušebnictví 10 let. Máme bohaté zkušenosti se zkouškami pevnosti, spolehlivosti (životnosti) různých výrobků z kovu, dřeva, plastů, kompozitů, od jednoduchých konstrukčních uzlů, po celé výrobky.  Naší specializací jsou zkoušky hoření (požární bezpečnosti) podle standardu EN 45545-2, kterými se aktivně zabýváme od roku 2010.

Našimi zákazníky jsou výrobci a dodavatelé pro železniční techniku, dodavatelé do automotive, výrobci zdravotnické techniky. 

Slogan "The art of testing" (umění zkoušet) nás zavazuje nejen poskytnout zkoušku na špičkové úrovni, ale zároveň komplexní službu zákazníkovi s radou a pomocí co, jak, proč zkoušet s důrazem na efektivitu a vyřešení zákazníkova požadavku či problému. 

Jsme nositeli know-how a bohatých zkušeností s návrhem vlastních zkušebních postupů a metodik, které zajistí otestování výrobků v reálných podmínkách a umožní zadavateli zkoušky správně odhadnout a spočítat náklady a životnost výrobku LCC/RAMS (Life cycle cost/ Reliability_Availability_Maintainability_Safety). Aktivně se také podílíme na normotvorné činnosti, jednatel společnosti je členem TNK 141 pod ÚNMZ.

 

<  Zpět na výpis